مقالات خودرو

انتشار تیزر مزدا CX-8
انتشار تیزر مزدا CX-8
با عرضه CX-8، مزدا هم به جمع خودروسازانی پیوسته است که تمایل به تولید مدل های مختلف با ظاهر یکسان دارند. چند ماه گذشته مزدا با انتشار تیزرهایی از تولید قریب الوقوع CX-8 با چینش سه ردیفه صندلی ها خبر داد و حالا بعد از مدت ها تیزری از قسمت خارجی آن منتشر شده که نمای خارجی خودرو را نشان می دهد.
تعداد بازدید : ۳۳۶
مقایسه کیا سراتو و مزدا 3 تیپ 4 ؟
مقایسه کیا سراتو و مزدا 3 تیپ 4 ؟
مزدا 3 و کیا سراتو هر دو خودروهایی هستند که در بازار ایران بسیار محبوب و پرطرفدارند. مزدا 3 که از مدت ها پیش توسط گروه بهمن به بازار عرضه شده و متاسفانه با شرایط بازار و وضع تحریم ها نتوانست نسل جدید این نسخه را وارد بازار کند و کماکان مزدا 3نسل گذشته در بازار داخل عرضه می شود. این خودرو به یک پیشرانه 2 لیتری مجهز است و از نظر هندلینگ و شتاب جزو خودروهای محبوب بین جوانان و یا خانواده های کم جمعیت است.
تعداد بازدید : ۵۲۱
قیمت مزدا 3 مدل 2017 چقدر است؟
قیمت مزدا 3 مدل 2017 چقدر است؟
آخرین نسل از خودروی مزدا 3 که چندین ماه پیش در دو مدل‌"هاچ بک" و "سدان" فیس لیفت شده بود، برای عرضه در بازار قیمت خورد.طبق اعلام رسمی نمایندگی‌های مزدا در بریتانیا، نسخه فیس لیفت مزدا 3 قرار است از یکم اکتبر سال جاری، یعنی از اوایل ماه آینده میلادی به بازار عرضه شود که برای مدل پایه آن قیمتی 17 هزار و 595 پوندی و همچنین برای مدل فول آپشن آن هم قیمتی 24 هزار و 195 پوندی در نظر گرفته شده است.
تعداد بازدید : ۱۱۸۰
مجموع ۲۵ رکورد - در ۹ صفحه