با کانسپت مزدا ویژن کوپه جذاب و زیبا بیشتر آشنا شوید

تاریخ : شنبه , ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ ۱۷:۱۷
با کانسپت مزدا ویژن کوپه جذاب و زیبا بیشتر آشنا شوید

شرکت مزدا قبلا تصاویر تیزری از یک کانسپت اسپرت جدید برای نمایشگاه خودروی توکیو منتشر کرده بود و اکنون، تصاویر کاملی از این کانسپت فوق العاده جذاب و نفس گیر، از سوی وب سایت Wheelsage منتشر شده است.

این خودرو که قرار است در کنار کانسپت کای رونمایی شود، یک مدل 4 درب شیک با طراحی قسمت جلوی تهاجمی و یک جلوپنجره بزرگ می باشد.

هنوز اطلاعاتی در مورد پیشرانه خودرو منتشر نشده ولی حدس ما با توجه به ترمزهای برمبوی نصب شده روی چرخ ها این است که موتور این خودرو فوق العاده قدرتمند خواهد بود. برای این که حدس ما در مورد موتور قوی این خودرو به واقعیت تبدیل شود، فقط کافی است نگاهی به سیستم اگزوز اسپرت خودرو با 4 سراگزوز بیندازید.

از دیگر موارد قابل توجه در طراحی این خودرو می توان به سقف شیشه ای پانوراما، دستگیره درب های مخفی و تزئینات زیبای فلزی در جای جای بدنه اشاره کرد.

این طراحی شیک و زیبا در کابین نیز ادامه پیدا کرده و سرنشین ها داخل کابین خودرو را در فضایی مملو از روکش های چرمی و تریم های چوبی پیدا می کنند. از سویی دیگر، یک فرمان زیبا و یک سیستم اطلاعات و سرگرمی که ظاهرا سه چهارم داشبورد را به خود اختصاص داده، داخل کابین کانسپت مزدا ویژن کوپه دیده می شوند.

جزئیات بیشتر این خودرو به زودی اعلام خواهد شد، ولی کمپانی قبلا گفته بود که این کانسپت پیش نمایشی از نسل بعدی طراحی مزدا خواهد بود.