مقالات خودرو

با کانسپت مزدا ویژن کوپه جذاب و زیبا بیشتر آشنا شوید
با کانسپت مزدا ویژن کوپه جذاب و زیبا بیشتر آشنا شوید

شرکت مزدا قبلا تصاویر تیزری از یک کانسپت اسپرت جدید برای نمایشگاه خودروی توکیو منتشر کرده بود و اکنون، تصاویر کاملی از این کانسپت فوق العاده جذاب و نفس گیر، از سوی وب سایت Wheelsage منتشر شده است.

این خودرو که قرار است در کنار کانسپت کای رونمایی شود، یک مدل 4 درب شیک با طراحی قسمت جلوی تهاجمی و یک جلوپنجره بزرگ می باشد.

تعداد بازدید : ۱۶۱
انتشار تیزر مزدا CX-8
انتشار تیزر مزدا CX-8
با عرضه CX-8، مزدا هم به جمع خودروسازانی پیوسته است که تمایل به تولید مدل های مختلف با ظاهر یکسان دارند. چند ماه گذشته مزدا با انتشار تیزرهایی از تولید قریب الوقوع CX-8 با چینش سه ردیفه صندلی ها خبر داد و حالا بعد از مدت ها تیزری از قسمت خارجی آن منتشر شده که نمای خارجی خودرو را نشان می دهد.
تعداد بازدید : ۱۶۳
مقایسه کیا سراتو و مزدا 3 تیپ 4 ؟
مقایسه کیا سراتو و مزدا 3 تیپ 4 ؟
مزدا 3 و کیا سراتو هر دو خودروهایی هستند که در بازار ایران بسیار محبوب و پرطرفدارند. مزدا 3 که از مدت ها پیش توسط گروه بهمن به بازار عرضه شده و متاسفانه با شرایط بازار و وضع تحریم ها نتوانست نسل جدید این نسخه را وارد بازار کند و کماکان مزدا 3نسل گذشته در بازار داخل عرضه می شود. این خودرو به یک پیشرانه 2 لیتری مجهز است و از نظر هندلینگ و شتاب جزو خودروهای محبوب بین جوانان و یا خانواده های کم جمعیت است.
تعداد بازدید : ۳۱۴
مجموع ۲۳ رکورد - در ۸ صفحه